Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım ile rakiplerinizden 1 adım önde olun

Kurumsal Web Tasarım paketi, kurumsallığı ön plana çıkarmak isteyen firmalar için hazırlanmıştır. Web ortamında rakiplerinin arasında parlayan ve tarzını yansıtan web site tasarımı ile ziyaretçilerinizin beğenisini toplayın. 

Kurumsal Web Tasarım Paketi Fiyatı : 999TL

(Fiyatlar + %18 KDV'dir.)

Paketin öne çıkan özelliği;

• Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmassınız.

Yeni hazırladığımız Kurumsal Web Tasarımlarda firmanızın renklerini göz önünde bulundurarak firmanızın ve web sitenizin bir bütünü temsil etmesine dikkat ediyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz tasarımlarda da sizin firmanız için uyarlama yapabiliyoruz.

Kurumsal Web Tasarımlar, Anasayfa, Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Basında Biz, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Resim Galerisi, Bize Ulaşın gibi sayfa isimlerini ve içeriklerini sizin belirleyeceğiniz 10 sayfaya kadar olan içerikten oluşmaktadır.  Bu sayfaların içeriklerini tasarım aşamasında bize göndererek ekletebilirsiniz ya da Kanyon Yönetim Paneli sayesinde daha sonradan sitenizin içeriğini siz de değiştirebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Aşamaları

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor;

• Size web tasarımın sunumunu yapabilmek için firmanızın logosunu, firmanız hakkında tanıtım yazınızı, firmanızın hizmetleri / ürünleri hakkında yazılar/resimler ve iletişim bilgilerini talep talep ediyoruz.

• Firmanızın logosunu veya kurumsal renklerini göz önünde bulundurarak, vermiş olduğunuz bilgiler ile web tasarımının Anasayfa Şablonunu hazırlayarak, size sunuyoruz.

• Beğenmeniz durumunda değişiklik taleplerinizi alıyoruz ve web tasarımın diğer sayfalarını oluşturup, size son halini sunuyoruz. Tasarımı beğenmez iseniz, sizi yanlış anladığımızı düşünerek sizi daha iyi dinliyor ve sizin için istediğiniz web site tasarımını oluşturup size tekrar bir sunum yapıyoruz.

• Sitenizin son haline onay vermeniz durumunda Kurumsal Web Tasarım ile tasarlanan sitenizi yayınlıyoruz.

Kanyon Yönetim Paneli v1

Kanyon Yönetim Paneli v1 ile neler yapabilirsiniz;

• Anasayfa şablonunda bulunan slayt resimleri üzerinde ekle/sil/sırala işlemlerini yapabilirsiniz.
• Anasayfa şablonunda bulunan öne çıkan yazıları güncelleyebilirsiniz
• Hakkımızda şablonunda bulunan resimleri ve kurumsal firma yazılarınızı güncelleyebilirsiniz.
• Ürünlerinizi, Hizmetlerinizi yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım paketi kapsamında yapılan siteler Responsive Web Tasarım (Mobil Uyumlu Site) özelliğine sahiptir ve cep telefonlarında, tabletlerde vb. mobil cihazlarda ziyaretçilerinize kolay kullanılan site görünümü imkânı sunmaktadır.

Responsive tasarımın Google SEO açısından önemi de oldukça büyüktür. Responsive  özelliği sayesinde Google gibi arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerinde responsive tasarımı olmayan sitelerin daha üst sıralarında çıkabilirsiniz.

Responsive Web Tasarım ile ilgili detaylı bilgi için Web Blog’ umuza göz atabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetinin Özellikleri

*Ücretsiz Alan Adı ve Hosting 100%
10 Sayfaya Kadar İçerik 100%
Kanyon Yönetim Paneli v1 100%
Google SEO Uyumlu Altyapı 100%
Responsive (Mobil Uyumlu) 100%