Google SEO
Google'da ilk sırayı kim istemez ki?

Performans Garantili SEO

Web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasından memnun değilseniz, şimdi sizin SEO projeniz için harekete geçme vaktidir.

Neden SEO?

SEO ile hedeflenen anahtar kelimede reklam vermeden organik olarak, Google'da ilk sıraya yükselebilir ve bu sıralamanın kalıcı olmasını sağlayabiliriz.

Hedef Google'da İlk Sıra!

SEO Hizmeti verdiğimiz tüm web sitelerinde hedefimiz ilk sırada konumlanmak ve kalıcı olmaktır. Performans arttışı garantisi veriyoruz.

Google'da İlk Sırada Neden Yoksun?

Web sitenizin ilk sırayı haketmesi için rakiplerinizden daha güçlü bir web sitesi ile yarışa katılmalıyız. SEO Hizmeti ile strateji geliştirip, iyileştirme çalışmaları yapıyoruz.

Teknik Analiz ile
%100 SEO

Teknik analiz yaparak, web sitesindeki hataları tespit ediyor ve siteyi %100 SEO uyumlu hale getirip oyundaki elimizi güçlendiriyoruz.

Profesyonel
İçerik Revize

Google'da ilk sıraya yakışacak profesyonel içerikler ile siteyi donatıp, anahtar kelimeler için kaliteli sayfalar üreterek Google'ın ilgisini çekiyoruz.

Rakip Analizi ile
Önde Başla!

Rakiplerin ilk sıra için yaptığı 100+ kriterdeki çalışmaları tespit edip, daha fazlasını siteye uygulayarak rakiplerden bir adım öne geçiyoruz.

İstatistik ve
Rapor Sunumu

Web sitenizin arama sonuçlarındaki başarısının istatistik tablolarını ve sunum raporlarını haftalık olarak sizinle paylaşarak bilgilendiriyoruz.

Şimdi 6 Aylık SEO Programına Katılın

SEO Danışmanlığı Hizmetimiz ile sitenize değer katın. Arama hacimleri artsın ve internette marka bilinirliğinizi arttıralım. Müşterileriniz sizi reklamlardan değil doğal aramalardan bulsun.

SEO 'da kullanılan yüzlerce teknik terim ve yöntem var. SEO Danışmanlığı Hizmeti verirken size yapılan işler ile ilgili özel seo eğitimi vererek aynı dili konuşuyoruz.

SEO

Bilmeniz Gereken Faydalı Bilgiler

SEO Hakkında

Öğrenmekle bitmeyen SEO için yapılabilecekleri sizlerle paylaşıyoruz.

Web sitenizin google.com gibi arama motorlarında anahtar kelimelerdeki arama sonuçlarındaki sıralama performansını iyileştirme çalışmalarına SEO denir.

Seo uyumlu bir websitesi için birden fazla kriter vardır. Bu kriterler google tarafından belirlenen sitenin google üst sıralarda yer almasını sağlayan kriterlerdir.

Web siteniz seo altyapısına uygun bir şekilde hazırlandığında rakiplerinizden bir adım önde olarak bu pazara girmiş olursunuz.

Web sitenize ziyaretçi yönlendirmek amacıyla başka web siteler tarafından paylaşılan linklere backlink denir. SEO için önemli bir kriterdir. SEO uzmanı tarafından analiz edilip, kaliteli backlinkler sağlandığında sıralamada iyileşme kaçınılmazdır.

Bir websitesine sahipseniz ve belirlediğiniz bir kelimede googleda ilk sıralarda çıkmak istiyorsanız profesyonel olarak SEO Hizmeti almanız gerekmektedir.

Google çeşitli algoritmalar ile websiteleri kontrol ederek içlerinden en iyisini belirlediği siteleri aranan kelimelerde ilk sırada çıkarır. Sizlerin Google'da ilk sıraya çıkmak istediğiniz "kelime" veya "kelimeler" ile ilgili websitenizin ne kadar hazır olduğunun incelenmesi ve bunun üzerine profesyonel şekilde çalışılması gerekmektedir.

Türkiye'nin Web Ajansı

Ne Yapıyoruz ?

Geleceğin Dünyasına Bizimle Yolculuğa Çıkın!