Logo Tasarımı

Markanı Yansıtır

Markanızın imzası Logo'sudur. Sektörünüzde sizi en iyi şekilde yansıtan logo tasarımı ile rakiplerinizden daima bir adım önde olun.

Online Fiyat Teklifi Talebi

Şimdi Logo, Tasarım Teklifi Alın.

Logo Tasarımı Markanın Aynadaki Silüetindir.

Markan Bizim İçin Önemli

about-img

Logo Tasarımı

Markanızı en iyi şekilde temsil eden grafik çalışmasına logo tasarımı denir. Logosu olmayan bir marka aslında "YOKTUR". Doğru logo tasarımı ile markanızın değerini artırabilirsiniz.

Akıllarda İz Bırak

Logo, tasarımıyla ve renkleriyle markanızın akıllarda kalmasını sağlayarak sektördeki yerinizi belirler. Bir kez görülen bir logonun akılda kalması demek iz bırakmak ve hatırlanmak demektir.

Özgün Tasarım

Markanıza bir isim verdiğiniz gibi o ismin özgün tasarıma ihtiyacı var. Özgün logo tasarımı markanız ile beraber bütünlük içinde olarak sizi doğru yere taşır.

Kurumsal Kimlik

Markaya değerli kılan ve en iyi anlatan kılavuz kurumsal kimlik tasarımınızdır. Kurumsal kimliğiniz logonuz,renkleriniz ve markanız ile beraber bir bütün olarak sizi yansıtır.

Logo Tasarımı Süreci İncelik İster

İyi Fikirler İçin Adım Adım

Araştırma

Markanız hakkındaki bütün bilgileri dinliyor ve sizi tanıyor beklentileri anlıyoruz. Hitap etmek istediğiniz hedef kitleyi amaçlıyor ve araştırmalarımızı yapıyoruz. Analizlerimiz ve tecrübemiz ile beraber en iyisini yapmak için sizi tam anlamıyla tanımadan işe başlamıyoruz.

Hikaye Oluşturma

Her logonun bir hikayesi vardır, sizin hikayenizi oluşturuyoruz. Her hikaye farklı ve kendine özgüdür. Sizin hikayenizi baştan yazıyoruz ve eksik yerleri tek tek dolduruyoruz. Böylece hikayenizi önce kelimelere daha sonra tasarıma döküyoruz.

Çizim Çalışmaları

Sizin hikayenizi baştan çiziyoruz, logo tasarımını teknik çizim yöntemleriyle farklı çizgiler ile size taslak çalışmalar sunuyoruz. Hikayenizi teknik çizimler ile yansıtıyor doğru yolda doğru kararlar vererek çizimlerimize yön veriyoruz.

img

Renklendirme

Her rengin bir duygusu vardır, sektörünüz ile ilgili belirlediğimiz renk tonları çizimlerimize uyguluyoruz ve sizde hissettiği duyguyu anlıyoruz. Her duygu farklı heyecan biliyoruz ve renklerin gücünü kullanmayı seviyoruz. Farklı görüş açılarıyla değerlendiriyor uygunluğunu onalıyoruz.

Logo Tasarımı

Ortaya çıkan logo tasarımının son revizyonlarını gerçekleştirerek en iyi hale getiriyoruz. Küçük ama etkili revizyonlar bazen can alıcı olabiliyor. Son dokunuşlar her zaman önemlidir ve kusursuz olması için en iyisini yapıyoruz.

Logo Teslimi

"İşte Bu!" dediğiniz tasarımı size teknik bilgiler ile teslim etmeye hazırız. Artık hikayenizin, markanızın bir tasarımı var size özel bir Logosu var. Markanız ile beraber artık yürümeye başlayabilirsiniz.

about-img

Kurumsal Kimlik Tasarımını Bize Bırakın

Marka Kimliği İle Sektöre Merhaba De!

Sizin markanız, sizin hikayeniz ve sizi yansıtan en güzel kimliğiniz. Kurumsal Kimliğiniz ile farkındalık yaratın. Güçlü & Gerçek bir misyona sahip olmak için sizi siz yapan değerlerinizi kurumsal kimliğiniz ile harmanlayarak ortaya çıkardığımız bütün tasarımlar sizin bir parçanız olacaktır. En doğru şekilde sizi yansıtan bir kurumsal marka kimliğinizi oluşturmak için buradayız.

  • Sade & Net Tasarım Dili
  • Özgün Çizgiler ile Tasarım
  • Teknik Çizimler ile Profesyonellik
  • Renklerin Hissetirdiği Duygular ile Tasarım
  • Profesyonel Marka Kimliği Oluşturma
  • Kurumsal Kimlik Kullanma Kılavuzu

1000'lerce Markayı Hayalerindeki Tasarıma Kavuşuturduk.

5291

Logo Tasarımı

1459

Marka Kimliği

15+

Yıllık Tecrübe

Profesyoneller A'den Z'ye Marka Tasarımı

Harika Markalar Tasarladık

Hepsi
/
İnşaat | Mimarlık
/
Dekorasyon | Mobilya
/
Avukat | Hukuk
/
Bilişim |Teknoloji

Bilmeniz Gereken Faydalı Bilgiler

Logo Tasarım Hakkında

Logo tasarımı hakkında bilgi almak için ve projeniz hakkında görüşmeden önce sizden gelen sık sorulan soruların cevaplarına göz atabilirsiniz. Logo tasarımı hakkında aklınıza takılan sık soruları sizler için cevapladık.

Firmanızı / Markanızı tanıtacak ve insanların ilk bakışta hakkında fikir sahibi olması gereken konuda hazır bir logo tasarımına başvurulması kötü bir fikir ve markanıza değer katmak yerine değer kaybettirecek bir unsurdur.

Logo tasarımınızın size özel olması sizden sadece bir tane olması demektir. Firmanızın / markanızın en özel olması gereken öğenin hazır bir logo olması sizin hakkınızdaki fikirleri değiştirecektir, bunun için size en iyi şekilde temsil edecek olan logonuzu özel tasarım yaptırmanız size diğer rakiplerden daha öne taşıyacaktır.
Logo tasarımınızı yaptırken renklerin önemini biliyor ve size en iyi yansıtacak renge karar veremiyorsanız bu konuda profesyonellere danışabilir ve doğru yönlendirmelerle sizin için en uygun rengi bulabilirsiniz.
  • Logo tasarımınızın renkleri firmanızın / markanızın ruhunu yansıtmalıdır,
  • Logo tasarımınız sade / net olmalıdır,
  • Logo tasarımızıdaki yazı fontları okunaklı olmalıdır,
  • Logo tasarımınızın hangi türde olacağına karar verilmelidir (Amblem, Logotype, Yazı Fontu)
Logo tasarım fiyatları heryerde farklılık gösteren ve en alt seviyeden en üst seviyeye kadar ulaşan rakamlar görülmektedir. Logo tasarım fiyalarını belirleyen faktörler vardır bu faktörler ile aslında logo tasarımındaki fiyatı oluşturmak kolaylaşır.
Logo tasarımında logonuzun bir amblem ile mi yoksa sadece yazı karakteri mi yada yazı karakteri içerisinde ufak mesajlarla mı olması gerektiğine siz karar verirsiniz, markanızı en iyi tanıyan sizsiniz ve bunun nasıl yansımasını istiyorsanız o yönde karar verebilirsiniz.

Logo tasarımınız ister amblem içeren ister ise düz yazı karakteri ile olsun bu sizin içinize sinen ve baktığınız zaman markanızı yapılan tasarımda en iyi şekilde görüyorsanız her iki yolda olabilir.

Türkiye'nin Web Ajansı

Ne Yapıyoruz ?

Geleceğin Dünyasına Bizimle Yolculuğa Çıkın!