Ip adresinizi öğrenmek için http://www.kanyonbilisim.com/ip-ogren  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer web siteniz Kanyon Bilişim Sunucularında barınacak ise alan adınızın DNS Sunucularını ns1.kanyonbilisim.com ve ns2.kanyonbilisim.com olarak güncellemelisiniz.

Wordpress yönetim paneline giriş adresi alanadiniz.com/wp-admin şeklinde olmalıdır.

Hangi sayfa da değişiklik ya da düzenleme yapmak istiyorsanız eski içeriği ve yeni içeriği destek@kanyonbilisim.com e-mail adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede destek ekibi tarafından değişiklik talebiniz işleme alınacaktır.

Web site çalışmalarınız tamamlandığında, Kanyon BT tarafından size gönderilen Proje Sonlandırma Mailinin içerisinde web sitenizin yönetim paneli adresiniz ve giriş bilgileriniz size teslim edilir. Bu panele giriş yaparak değişiklik taleplerinizi siz yapabilirsiniz.

Eğer değişiklik ya da düzenlemeyi bizim yapmamızı istiyorsanız, ilgili sayfanın linkini , eski içeriği ve yeni içeriği destek@kanyonbilisim.com e-mail adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede destek ekibi tarafından değişiklik talebiniz işleme alınacaktır.

Kanyon Bilişim Teknolojileri olarak, tasarlamış olduğumuz web tasarımlarında müşterilerimize özgün logo tasarımları kullanmayı tavsiye ediyoruz. Kurumsal yüzün oluşumunun başlangıç noktası olan logo tasarımı olmayan müşterilerimize ekonomik fiyatlara, özgün (sıfırdan çizim) logo tasarımı, kartvizit tasarımı, email imza tasarımı vb. grafik işlerine yönelik hizmetler vererek tüm web ve grafik işlerinizi üstleniyoruz.        

Kanyon Bilişim Teknolojileri sunucularında barınan web sitelerinizin mail hesaplarına erişim için outlook ayarlarınız proje sonlandırma mailinde size gönderilen bilgiler arasında da bulunmaktadır.

Outlook Ayarları:
Hesap Türü:
IMAP(Tercihen) / ya da  POP3
Gelen Sunucu: mail.alanadiniz.com
Giden Sunucu: mail.alanadiniz.com
Gelen Sunucu Port: 143
Giden Sunucu Port: 587

Adınız: İsteğe Bağlı (Örn; Kanyon Bilişim)
Kullanıcı Adı: isim@alanadiniz.com
Parola: ***********