Facebook, Twitter, Instagram vb.
Facebook, Twitter, Instagram vb.

Hesaplarınızı Sosyal Medya Uzmanının oluşturmasını ister misiniz?

Sosyal Medyanın devi olan Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda Sosyal Medya Uzmanları tarafından açılan sosyal hesapları kullanarak web sitenize daha fazla ziyaretçi yönlendirebilirsiniz. 

Sizin için kullanım amacınıza yönelik ve sizin belirttiğiniz isimlerde 3 adet istediğiniz sosyal medya hesabının oluşturularak başlangıç seviyesinde donanıma sahip ayarlara ve içeriklere getirip geliştirmek üzere size teslim ediyoruz. Eğer geliştirme aşamasında da Sosyal Medya Uzmanından yardım almak isterseniz Sosyal Medya Yönetimi hizmetimize göz atabilirsiniz.

Sosyal Hesap Kaydı

Facebook, Twitter, Instagram gibi hesaplarda bireysel ya da kurumsal tamamen sizin adınıza hesaplar oluşturarak sayfa tasarımlarını ve ayarlarını yapıyoruz. Örnek içerikleriniz ile ilgili görsel çalışmalar hazırlayıp, size yol gösterecek paylaşımlarda bulunuyoruz.

Uzman ile Sosyal Hesaplar

Hesabınızı beğenen, takip eden aktif kitlenin kalitesi de sayısı kadar önemlidir. Sosyal hesabınızın içeriği ile ne kadar alakadar ve size dönüşümü ne olacak gibi profesyonel düşünceleri sosyal hesabınızda kendisine rota olarak belirleyen Sosyal Medya Uzmanı, hesabınız üzerinde sürekli planlar yürütür.


Facebook, Twitter, Instagram vb. Hizmetinin Özellikleri

Sosyal Medya Hesapları 100%
Sosyal Medya Hesap Ayarları 100%
Bireysel Sosyal Medya Sayfa Tasarımı 100%
Kurumsal Sosyal Medya Sayfa Tasarımı 100%
Sosyal Medya Paylaşım Grafikleri 100%