Kanyon Bilişim ve Tarzı

   Kanyon Bilişim, web tasarım hizmeti veren web ajansları arasında öne çıkan firmalardandır. Müşteri memnuniyetini el üstünde tutarak kaliteli hizmet vermeyi prensip olarak belirlemiş olan Kanyon Bilişim sektörde liderliği hedeflemiştir.

   Yazılım tabanlı bir web tasarım firması olmasından dolayı, siz projelerinizden bahsederken hayal gücünüzü çok zorlamadıkça "imkansız" demeyen bir ekibe sahiptir. Yaşadığımız teknoloji çağında, her ihtiyacın bir çözümü ve her çözümün bir maliyeti olduğunu bilmek Kanyon Bilişim'i sektöründeki diğer firmalardan bir adım öne çıkaran özelliklerinden yalnızca bir tanesidir.

Bazı insanlar olmasını ister, bazı insanlar olmasını bekler, bazıları ise harekete geçer.

Harekete Geç

Sağladığımız Hizmetler

Web tasarım

Web tasarım konusunda verdiği hizmetlerde, işinin ciddiyetinin farkında olarak çalışmalarını yürüten Kanyon Bilşim, üstlendiği her projeyi gereksinimleri karşılamanın ötesinde uzmanca planlayarak, geliştirmektedir. 

Kanyon Bilişim, Türkiye genelindeki firmalara web site tasarımı ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Web yazılım

Web yazılım hakkında 10 yıllık tecrübeden oluşan profesyonel yazılım kadrosu ile projeleri hayata geçiren Kanyon Bilişim, yazılım geliştirme aşamalarında sürecin %30'unu ihtiyaç analizi yaparak geçirmektedir.

Kanyon Bilişim, her insanın hata yapacağını bilir ama profesyonel yazılım kadrosu ile doğru kodlanmış bir yazılımın hata yapacağına ihtimal vermez.

Grafik tasarım

Grafik tasarım alanında müşterilerinin kurumsallığını renklendiren hizmetler veren Kanyon Bilişim firmanızın konsept tasarımını oluşturabileceğiniz doğru adrestir.

Kanyon Bilişim size, logo tasarımları, kartvizit tasarımları, özel kurumsal kimlik tasarımları ve tanıtım kataloğu gibi baskılı işlerinizde baskıya kadar olan süreçte ödüllü grafik tasarım uzmanları ile birebir çalışma imkanı sağlar.

Kanyon Bilişim Politikaları

Zamanında Teslimat 100%
Çözüm Odaklı Ekip 100%
Kaliteli İş Yönetimi 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%
Profesyonellik Anlayışı 100%