Web  Alanı (Host Paketleri)
Web  Alanı (Host Paketleri)

Bütçenize değil web projenize uygun host paketleri

İnternette sitemizin yayınlanması için gerekli olan, internete hızlı bir bağlantısı olan çok sayıda kullanıcının aynı anda sitemize ulaşmasını sağlayan  bir bilgisayarda(sunucu) yayınlamak istediğimiz sitemize ait dosyaları saklamamız gerekir. Kullanıcıların internet sitemize erişmelerini sağlayan bu bilgisayarlara web sunucusu , verilerin saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir. 

Kanyonbilişim olarak size en uygun Web Alanı ve Host paketleri hizmetimize devam etmekteyiz. Verdiğimiz Web Alanı hizmetlerimiz şunlardır;

• Bireysel Hosting Paketleri

• Kurumsal Hosting Paketleri

• Bayi Hosting Paketleri

SSL Güvenlik Sertifikası

SSL internet üzerinde gönderilen bilgiler transfer edilirken güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.


Transfer edilen bilginin doğru adreste güvenli bir şekilde deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve doğru alıcı tarafından deşifre edilir.


SSL sertifikası E-devlete-ticaret & alışveriş sitelerindebanka siteleri vs. güvenliğin yüksek seviyede olması gereken sitelerde kullanılır.

Bulut Sunucular

Bulut Sunucular fiziksel bir sunucu mantığında çalışır ve güvenli olarak işletim sistemi ve sunucu yazılımları bulundurur. Bulut sunucuların her birinde kendine ait mantıksal donanım bileşenleri vardır.

  • Bütçenize veya ihtiyacınıza uygun olarak Başlangıç, Eko ve Profesyonel paketler arasından birini seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Sunucu seçeneklerinizi ihtiyaçlarınız çerçevesinde artırabilir veya azaltabilirsiniz.

  • Sunucu üzerindeki verilerinize yüksek seviyede güvenlik sağlar.    


Web Alanı (Host Paketleri) Hizmetinin Özellikleri

İhtiyacınzı kadar host paketleri 100%
İsteğe bağlı yükseltme / düşürme 100%
En iyi host firmaları ile iş birliği 100%
E-mail yönetimi konusunda destek 100%
Cpanel kontrol paneli 100%