Projeye Özel Web Yazılım
Projeye Özel Web Yazılım

Projenizi geliştirmek için kaliteli web yazılımcılar mı arıyorsunuz?

Web ortamında geliştirmeyi düşündüğünüz bir projeniz var ise yazılım hizmetleri ve diğer web hizmetleri konusunda size projeye özel web yazılım hizmeti verebiliriz.

Projenizin web yazılımı ihtiyaç analizini, sizinle birlikte yaparak projeye özel olarak hazırlayacağımız web yazılımının özelliklerini oluşturuyoruz. Bu özelliklerin projeye artısını,eksisini hesaplayarak eklemeler ve çıkartmalar yapıyoruz.

Projeye tam uyumlu özel web yazılımın senaryosunu oluşturduktan sonra, uzman web yazılım ekibimiz projeniz için özel  olarak planlanmış yazılımı kodlamak üzere çalışmalara başlıyor.

Geliştirdiğimiz bazı özel web yazılımlar;

 • New Life Zayıflama (Özel yaşam koçluğu yazılımı)
 • Evden Eve Talepleri (Özel ilan yazılımı)
 • Psikohome Randevu (Özel randevu sistemi)
 • Av. Ekrem Çatalkaya (Özel dosya & dava takip sistemi)

Projeye Özel Web Yazılım Aşamaları

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor; 

 • Geliştireceğimiz web yazılımının içeriğini planlayabilmek için, projenizi dinlemek ve ihtiyaç analizi yapmak üzere sizi ofisimize davet ediyoruz. 
 • Birlikte yazılımın içeriğini oluşturarak, kodlanacak modülleri (özellikleri) oluşturuyoruz.
 • Yazılımın neleri kapsadığını ve işleyişin nasıl olacağını kağıt üzerinde size sunuyoruz ve değerlendirmelerinizi inceliyoruz.
 • Değerlendirmeleriniz ve onayınız doğrultusunda söz konusu web yazılımın kodlarının yazılma süreci başlıyor. 
 • Uzman ekibimizin projeye özel web yazılımı geliştirmeye başlarken oluşturduğu time plan sayesinde size yazılımın sunum ve teslim tarihlerini iletiyor olacağız.
 • Teslim tarihinde, projenize özel olarak kodlanmış web yazılımın genel yapısına bakarak son olarak eklemek, düzeltmek, çıkartmak istediğiniz modülleri (özellikleri) söylüyorsunuz.
 • Düzeltmeler yapıldıktan sonra web yazılım projenizin kullanımına sunuluyor.

Neden Özel Web Yazılım

Hazır web yazılımda eksiklikler varsa?
Yerel ya da online bir programda bir şey kayıt ederken ya da bir şey aradığınız da "Bu programda şöyle bir özellik olsa da istediğimi bana verse" dediğiniz olmuştur ki özel web yazılım hizmeti veren yazılım firması arayışına girdiniz.

Aradığınız özelliklere sahip özel web yazılım
İşte o yokluğunu hissettiğiniz özelliği biz sizin için ekleyebiliyoruz. 
Yalnızca bir özellik mi ? 
Tabi ki HAYIR !
Aklınıza gelen ve ihtiyacınız olan özelliklere sahip, sizin yapmasını istediğiniz işi yapan özel web yazılım hizmetimiz ile işlerinizde hızla yol alın. 

Özel Web Yazılım Güncellenebilir mi?
İlk aşamada ihtiyacınız olmayan fakat daha sonrada ihtiyacınızın doğduğu noktalarda web yazılma yeni bir özellik i eklemek istiyorsunuz? Kanyon BT  her zaman yanınızda olan özel web yazılım firmasıdır...

Geliştirmek veya değiştirmek istediğiniz bir özellik olduğu zaman, uzman yazılım ekibimize iletmeniz yeterli olacaktır. Size özel olarak geliştirmiş olduğumuz web yazılıma istediğiniz özelliği ayrıca kodlayarak entegre ediyor ve hizmetinize sunuyoruz.


Projeye Özel Web Yazılım Hizmetinin Özellikleri

Her projeye özel web yazılım 100%
Projenize özel web yazılım analizi 100%
Özel web yazılım ile profesyonel projeler 100%
Kolay kullanılabilir ve hızlı öğrenilir 100%
Sürekli güncel ve geliştirilebilir altyapı 100%