Profesyonel Web Tasarım
Profesyonel Web Tasarım

Web tasarım projenizi profesyonellerin eline bırakın

Profesyonel Web Tasarım paketi, kaliteyi arayanlar için özel olarak hazırlanmıştır. İnternet dünyasına bir kez ve sağlam adım atmak istiyorsanız bu paket tam size göre. Üstelik yönetim paneli sayesinde sitenizin içeriklerini güncelleyip, profesyonel web sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz.

Paketin öne çıkan özelliği;

• Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.

• Web siteniz Responsive(Mobil Uyumlu) olarak hazırlanıyor

• Facebook, Twitter, Instagram vb. Sosyal Medya Hesapları açılıyor

• Google Arama ve Adres kayıtları yapılıyor,

• 10 Adet Firma Rehberine siteniz kayıt ediliyor,

• İlk içerikleriniz Google SEO uyumlu hale getiriliyor.

Üzgünüz!!! Bu paket kapsamında hazırladığımız profesyonel sitenin tasarımına ve şablonun yapısına maalesef siz müdahale edemiyorsunuz.

Profesyonellik” dedik ya siteniz profesyonellerin elinde merak etmeyin. Siz sadece sektörünüz ile ilgili tecrübeleri paylaşın ve neye ulaşmak istediğinizi söyleyin bu kadarı bizim için kâfi.  Profesyonel ekibimizdeki uzman grafikerler sitenizi tasarlıyor ve yazılım uzmanlarımız sizin en verimli sonuçları almanız için en iyi algoritmayla Profesyonel Web Tasarım ‘ınızı kodluyor.

Eğer sitenizin yapısına müdahale etmek ve profesyonellikten bir adım uzak olmak istiyorsanız daha uygun fiyatlı olan bir düşük web tasarım paketimiz, Dinamik Web Tasarım’ı inceleyebilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Aşamaları

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor;

• Size web tasarımın sunumunu yapabilmek için firmanızın logosunu, firmanız hakkında tanıtım yazınızı, firmanızın hizmetleri / ürünleri hakkında yazılar/resimler ve iletişim bilgilerini talep ediyoruz.

• Sizin Anasayfa şablonu önerilerinizi, Firmanızın logosunu veya kurumsal renklerini göz önünde bulundurarak, vermiş olduğunuz bilgiler ile web tasarımının Anasayfa Şablonunu hazırlayarak, size sunuyoruz.

• Beğenmeniz durumunda değişiklik taleplerinizi alıyoruz ve profesyonel  web tasarımın diğer sayfalarını oluşturup, size son halini sunuyoruz. Tasarımı beğenmez iseniz, sizi yanlış anladığımızı düşünerek sizi daha iyi dinliyor ve sizin için istediğiniz profesyonel web site tasarımını oluşturup size tekrar bir sunum yapıyoruz.

• Sitenizin son haline onay vermeniz durumunda Profesyonel Web Tasarım ile tasarlanan ve kodlanan web sitenizi yayınlıyoruz.

Kanyon Yönetim Paneli v3

Kolay kullanım özelliği ile kısa zamanda öğrenerek dinamik web tasarımını güncelleyebileceğiniz Kanyon Yönetim Paneli v3 web sitenizi güncel tutmanız için size yardımcı olacaktır.

Kanyon Yönetim Paneli v3 ile neler yapabilirsiniz;

• Yazı yönetimi özelliği ile sitenize yazı Ekle/Sil/Düzenle işlemleri yapabilirsiniz

• Sayfa yönetimi özelliği ile sitenize sayfa Ekle/Sil/Düzenle işlemleri yapabilirsiniz

• Ürün yönetimi özelliği ile ürün ve ürün kategorileri Ekle/Sil/Düzenle işlemleri yapabilirsiniz

• Hizmet yönetimi özelliği ile hizmet ve hizmet kategorileri Ekle/Sil/Düzenle işlemleri yapabilirsiniz.

• Galeri yönetimi özelliği ile galeri oluşturabilir ve fotoğraf Ekle/Sil/Düzenle işlemleri yapabilirsiniz.

Kanyon Yönetim Paneli v3 ile ilgili detaylı bilgi için Web Blog’umuza göz atabilirsiniz. 

Profesyonel Web Tasarım paketi kapsamında yapılan siteler Responsive Web Tasarım (Mobil Uyumlu Site) özelliğine sahiptir ve cep telefonlarında, tabletlerde vb. mobil cihazlarda ziyaretçilerinize kolay kullanılan site görünümü imkânı sunmaktadır.

Responsive tasarımın Google SEO açısından önemi de oldukça büyüktür. Responsive  özelliği sayesinde Google gibi arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerinde responsive tasarımı olmayan sitelerin daha üst sıralarında çıkabilirsiniz.


Responsive Web Tasarım ile ilgili detaylı bilgi için Web Blog’ umuza göz atabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetinin Özellikleri

Size Özel Tasarım 100%
Kanyon Yönetim Paneli v3 100%
Responsive + Google SEO 100%
Sosyal Medya Entegrasyonu 100%
Google Maps Adres Kayıt Hediye 100%