Firmaya Özel Web Yazılım
Firmaya Özel Web Yazılım

Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik firmaya özel web yazılım hizmetleri

Firmanın işlerini hızlandırmak, yönetimini kolaylaştırmak, performans istatistikleri çıkarmak için yönetici ve çalışanların birlikte kullanabileceği firmaya özel web yazılım geliştiriyoruz.

Her firma için farklı yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştireceğimiz web yazılımını firmaya özel olarak kodladığımız için, önceden yönetici aracılığı ile yazılımda olması gereken içeriği planlıyoruz ya da firmanın işleyişini yerinde gelip görerek ihtiyaç analizi yapıyoruz. 

İşinizi kendi işi gibi benimseyen iş analizi arkadaşlarımızın en doğru ihtiyaç analizleri ile gereken web yazılımın neler başarabileceği belirleniyor.

Firmaya özel web yazılım hizmeti verdiğimiz firmalar üzerindeki hedeflerimiz;

 • Firmanın bilgi alışverişlerini en düzenli şekilde kayıt altında tutmak,
 • Bilgilerden oluşan yöneticilere özel istatistik ve raporlar vermek,
 • İş takibi ile firmanın ürün/hizmet kalitesini arttırmak,
 • Performans değerlendirmesi ile çalışanların verimliliğini arttırmak.
  ve geliştireceğimiz firmanıza özel web yazılımı ile daha bir çok başarıyı hedeflemekteyiz.

Firmaya Özel Web Yazılım Aşamaları

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor; 

 • Geliştireceğimiz web yazılımının içeriğini planlayabilmek için, firmanın işleyişini yerinde gelip görerek ihtiyaç analizi yapıyoruz. Yöneticiyle birlikte oluşturduğumuz yazılımın içeriğini düzenleyerek, kodlanacak modülleri (özellikleri) oluşturuyoruz.
 • Yazılımın neleri kapsadığını ve işleyişin nasıl olacağını kağıt üzerinde size sunuyoruz ve değerlendirmelerinizi inceliyoruz.
 • Değerlendirmeleriniz ve onayınız doğrultusunda söz konusu web yazılımın kodlarının yazılma süreci başlıyor. 
 • Uzman ekibimizin firmaya özel web yazılımı geliştirmeye başlarken oluşturduğu time plan sayesinde size yazılımın sunum ve teslim tarihlerini iletiyor olacağız.
 • Teslim tarihinde, firmanıza özel olarak kodlanmış web yazılımın genel yapısına bakarak son olarak eklemek, düzeltmek, çıkartmak istediğiniz modülleri (özellikleri) söylüyorsunuz.
 • Düzeltmeler yapıldıktan sonra web yazılım firmanızın kullanımına sunuluyor.

Neden Özel Web Yazılım

Hazır web yazılımda eksiklikler varsa?
Yerel ya da online bir programda bir şey kayıt ederken ya da bir şey aradığınız da "Bu programda şöyle bir özellik olsa da istediğimi bana verse" dediğiniz olmuştur ki özel web yazılım hizmeti veren yazılım firması arayışına girdiniz.

Aradığınız özelliklere sahip özel web yazılım
İşte o yokluğunu hissettiğiniz özelliği biz sizin için ekleyebiliyoruz. 
Yalnızca bir özellik mi ? 
Tabi ki HAYIR !
Aklınıza gelen ve ihtiyacınız olan özelliklere sahip, sizin yapmasını istediğiniz işi yapan özel web yazılım hizmetimiz ile işlerinizde hızla yol alın. 

Özel Web Yazılım Güncellenebilir mi?
İlk aşamada ihtiyacınız olmayan fakat daha sonrada ihtiyacınızın doğduğu noktalarda web yazılma yeni bir özellik i eklemek istiyorsunuz? Kanyon BT  her zaman yanınızda olan özel web yazılım firmasıdır...

Geliştirmek veya değiştirmek istediğiniz bir özellik olduğu zaman, uzman yazılım ekibimize iletmeniz yeterli olacaktır. Size özel olarak geliştirmiş olduğumuz web yazılıma istediğiniz özelliği ayrıca kodlayarak entegre ediyor ve hizmetinize sunuyoruz.


Firmaya Özel Web Yazılım Hizmetinin Özellikleri

Her firmaya özel web yazılım 100%
Firmaya yerinde ihtiyaç analizi 100%
Özel web yazılım ile kurumsal firmalar 100%
Kolay kullanılabilir ve hızlı öğrenilir 100%
Sürekli güncel ve geliştirilebilir altyapı 100%