Dinamik Web Tasarım
Dinamik Web Tasarım

Kanyon Yönetim Paneli sayesinde web tasarımına hükmedebilirsiniz

Dinamik Web Tasarım Paketi, günlük veya haftalık güncellenmesi gereken web site projeleri için hazırlanmıştır. Web Tasarımın yanı sıra web yazılım tarafı da güçlü olan bu web site projesinin içerik bölümlerini hepsi dinamik bir yapıya sahiptir. Dinamik Web Tasarım paketi fiyatına dahil olan Kanyon Yönetim Paneli v2 ile sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde hiç zaman kaybetmeden güncelleyebilirsiniz. 

Paketin öne çıkan özelliği;

• Kolay kullanım özelliğine sahip Kanyon Yönetim Paneli v2 ile sitenizin üzerinde dilediğiniz zaman kod yazmadan değişiklik yapma özgürlüğünün tadını çıkarın.

• Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.

Size özel hazırladığımız Dinamik Web Tasarımın şablonunun sayfa yapılarına, kodlama aşamasında müdahale edebilirsiniz ve aklınızdaki sayfa dizaynını hayata geçirebiliriz. Yazılım alt yapılı ekibimiz ile hayallerinize cevap veriyoruz, aklınızdakileri kodlayarak hayalinizdeki siteyi ortaya çıkartıyoruz. Sitenin tasarlanmasında komuta sizdeydi, siteyi size teslim ettikten sonra da yönetim paneli ile içeriklerini yönetme konusunda da yeniden komuta sizde! 

Dinamik Web Tasarım Aşamaları

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor;

• Size web tasarımın sunumunu yapabilmek için firmanızın logosunu, firmanız hakkında tanıtım yazınızı, firmanızın hizmetleri / ürünleri hakkında yazılar/resimler ve iletişim bilgilerini talep ediyoruz.

(Eğer isterseniz anasayfa şablonunda bulunan bölümleri ve boyutlarını birlikte dizayn edebiliriz.)

• Sizin Anasayfa şablonu önerilerinizi, Firmanızın logosunu veya kurumsal renklerini göz önünde bulundurarak, vermiş olduğunuz bilgiler ile web tasarımının Anasayfa Şablonunu hazırlayarak, size sunuyoruz.

• Beğenmeniz durumunda değişiklik taleplerinizi alıyoruz ve dinamik web tasarımın diğer sayfalarını oluşturup, size son halini sunuyoruz. Tasarımı beğenmez iseniz, sizi yanlış anladığımızı düşünerek sizi daha iyi dinliyor ve sizin için istediğiniz dinamik web site tasarımını oluşturup size tekrar bir sunum yapıyoruz.

• Sitenizin son haline onay vermeniz durumunda Dinamik Web Tasarım ile tasarlanan sitenizi yayınlıyoruz.

Kanyon Yönetim Paneli v2

Kolay kullanım özelliği ile kısa zamanda öğrenerek dinamik web tasarımını güncelleyebileceğiniz Kanyon Yönetim Paneli v2 web sitenizi güncel tutmanız için size yardımcı olacaktır.

Kanyon Yönetim Paneli v2 ile neler yapabilirsiniz;

• Anasayfa şablonunda bulunan slayt resimleri üzerinde ekle/sil/sırala işlemlerini yapabilirsiniz.
• Anasayfa şablonunda bulunan öne çıkan yazıları güncelleyebilirsiniz
• Hakkımızda şablonunda bulunan resimleri ve kurumsal firma yazılarınızı güncelleyebilirsiniz.
• Ürünlerinizi, Hizmetlerinizi yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.

Kanyon Yönetim Paneli v2 ile ilgili detaylı bilgi için Web Blog’umuza göz atabilirsiniz. 

Dinamik Web Tasarım paketi kapsamında yapılan siteler Responsive Web Tasarım (Mobil Uyumlu Site) özelliğine sahiptir ve cep telefonlarında, tabletlerde vb. mobil cihazlarda ziyaretçilerinize kolay kullanılan site görünümü imkânı sunmaktadır. 

Responsive tasarımın Google SEO açısından önemi de oldukça büyüktür. Responsive  özelliği sayesinde Google gibi arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerinde responsive tasarımı olmayan sitelerin daha üst sıralarında çıkabilirsiniz.

Responsive Web Tasarım ile ilgili detaylı bilgi için Web Blog’ umuza göz atabilirsiniz.

Dinamik Web Tasarım Hizmetinin Özellikleri

*Ücretsiz Alan Adı ve Hosting 100%
Kanyon Yönetim Paneli v2 100%
Responsive 100%
Google SEO Uyumlu Altyapı 100%
Ücretsiz Teknik Destek 100%