Web Sayfası Tasarımı

0
529

Web Sayfaları hakkında tasarım yaptırmak oldukça önemli olan bir durumdur. Şirketlerin ya da kişilerin internet üzerinde birçok kişiye kendi hakkında  ya da şirketi hakkında vereceği bilgiler oldukça önemlidir. Web sayfası tasarımı  şirketlerin, firmaların ve  markaların internet üzerinden kendi ürün ve hizmetlerini  pazarlayabilmeleri  için oldukça önemli olan bir kaynaktır. İnternet üzerineden yapılan bu çalışmalar birçok şirketin büyüyüp gelişmesini sağlamıştır. Sizi ve şirketinizi temsil edecek, iş verimini arttıracak, işlerinizi  hızlı ve kolayca yönetebilmenizi sağlayacak, size veya müşterilerinize benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatacak uygulamalar oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Özellikle mobil uygulamalarla hedef kitlenizle her an iletişim ve etkileşim halinde olmanızı, müşterilerinizden gerçek zamanlı geri dönüşler almanızı sağlayarak hedef kitlenizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamanız için gereken adımları atmanıza yardımcı olan Web sayfası tasarımı firması  olarak çalışmalar yapıyoruz. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek, bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek yeterlikteki tasarımlarımız ve programlamasını yapacağımız web sitelerinizle hedef kitlenize hem kolayca ulaşacak, hem de bütün beklentilerini karşılayabileceksiniz. Birçok sektörde yıllardır edindiğimiz tecrübeyle siz müşterilerimize en iyi ve sorunsuz hizmet veren web sayfası tasarımı yapan firma olarak çalışma yapıyoruz.

Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Dikkat Ettiğimiz Noktalar

Oluşturmak istenilen proje web tabanlı, mobil veya masaüstü olabilir. Bu doğrultuda yapacağınız tasarımın bu platformlara veya cihazlara uygun olması gerekmektedir. Web arayüz tasarımı yapılırken html standartlarına uyulmalı arama motorları tarafından anlaşabilecek şekilde düzenlenmelidir. İhtiyaç duyulan modüller tasarlanmalı ve kullanışlılık olarak kolaylığı analiz edilmelidir. Önceden belirlenen gereksinimlerin karşılanıp, karşılanmadığı doğru çıktıyı üretip, üretmediği testleri yapılmalıdır. Güvenlik testleri yapılarak, sistemdeki açıklıklar kapatılmalıdır. Stres testleri ile sistemin dayanıklılığı test edilmeli, gerekli yerlerde sorgular optimize edilmelidir. Yazılım geliştirmenin tüm aşamalarını tamamlayıp kullanıcının kullanımına sunduktan sonra, projenin kullanım süresi boyunca oluşacak arıza veya problemleri güncelleme aşamasıdır. Hedef alınan durum, üretilmiş yazılımın duraksız ve istenilen biçimde çalışmasını sağlamaktır.

Kullanıcıyı istediği sayfaya veya sonuca en fazla 3 tık ile ulaşması hedeflenmelidir. Tasarımların sade ve kullanıcıya güven veren tasarımlar olmasına özen gösterilmelidir. Güçlü bir yazılım mimarisi ile çalışılmalı ve sonradan çıkabilecek tüm isteklere kolaylıkla cevap verebilecek şeklide kodlama yapılmalıdır. Gerekli kapasiteye sahip bir web sayfası tasarımı yapıyor olan firmamız server kullanılarak, projenin ekip tarafından bir takım çalışması halinde yönetilebilmesi, raporlanabilmesi, izlenebilmesi sağlanmaktadır.

Cevapla