Profesyonel Web Tasarım

3
53848

Profesyonel Web Tasarım paketi, kaliteyi arayanlar için özel olarak hazırlanmıştır. İnternet dünyasına bir kez ve sağlam adım atmak istiyorsanız bu paket tam size göre.

Firmanızın hizmet verdiği sektördeki en güçlü firmaların web siteleri araştırılarak analiz edilir. Sizin için tasarlayacağımız ve kodlamasını yapacağımız profesyonel web tasarımın minimum çıtasını belirler ve sonsuz olan maksimuma doğru tasarlamaya başlarız.

Sektördeki profesyonelleri araştırma sonucu elde edilen rakiplere ait bilgiler ve tecrübeleri sizinle paylaşırız. Firmanızın sektördeki profesyonel duruşunu web site tasarımına da yansıtabileceğimiz içerikleri oluşturabilmeniz için size yardımcı oluruz.

İçerikler hazır ise uzman ekibimiz şimdi sizin için profesyonel web tasarım hazırlamaya başlayabilir. İlk iş firmanızın kurumsal renkleri ve logo tasarımına uygun konsept bir ana sayfa tasarımı çalışması yaparak beğeninize sunuyoruz. Ana sayfa tasarımında varsa revize taleplerinizi işleme alıp onaylamanız üzere tekrar demo sunum linklerimiz üzerinden size sunuyoruz. Onay vermeniz durumunda alt sayfa tasarımlarını ve içerikleri oluşturarak sunum / revize / onay aşamalarını her bölüm için tekrar ederek bizim tasarladığımız ama sizin yön verdiğiniz ihtiyacınız olan tasarımı oluşturuyoruz. Bu sayede %100 beğendiğiniz web tasarımı sizin için hazırlamış oluyoruz.

Profesyonel web tasarım aynı zamanda bir veri tabanına ve yönetim paneline sahiptir. Web sitenizin tüm içerikleri veri tabanında depolanır. Bu veri tabanındaki bilgiler ise web sitenizin ön yüzünde gösterilir. Eğer web sitenizin ön yüzünde gösterilen ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya iletişim bilgilerinizi değiştirmek isterseniz sizin için oluşturacağımız bir yönetici kullanıcı adı ve şifresi ile yönetim paneline erişebilirsiniz. Kolay kullanımlı ve tamamen türkçe bu içerik yönetim paneli sayesinde ekleme / düzenleme / silme işlemlerini hızlıca kendiniz yapabilirsiniz.

Firmanızı internet ortamında mükemmel lanse edecek web tasarım işinizi profesyonellerin ellerine bıraktığınız için çok memnun olacaksınız.

Siz de bizimle çalışmak isterseniz İstanbul Bayrampaşa ‘da ki web tasarım ajansımıza bir kahve içmeye ve profesyonel web tasarım ihtiyacınız hakkında detayları görüşmeye bekleriz.

3 Yorumlar

  1. Beylikdüzü ‘nde plastik ham maddeleri üreten köklü bir firmayız, profesyonel web sitesine ihtiyacımız var. Görüşme için siz mi geliyorsunuz yoksa biz mi geleceğiz?

Cevapla