Dinamik Web Tasarım

0
3259

Dinamik Web Tasarım PaneliWeb sitenizin patronu olmak için kodlama bilmenize gerek kalmadı. Dinamik web tasarım ile sitenizi biz kodluyoruz siz yönetiyorsunuz.

Güncellenebilir içerikli bir web tasarım şablonunu yöneten bir Kanyon v2 yönetim paneli düşünün, bir de bu yönetim paneline hükmeden siz. Bu senaryoda patron sizsiniz. İstediğiniz gibi yönetebilirsiniz ve aklınızdan geçen web site tasarımını biz sizin için bir sefer kodluyoruz sonrasında sitenizi istediğiniz gibi güncelleyerek düzenleyebiliyorsunuz.

Haftada bir – iki kez güncellenmesi gereken alanlara sahip web tasarımlarda kullandığımız dinamik alt yapı sayesinde dinamik bir web hizmeti ortaya çıkarıyoruz. İhtiyacınıza yönelik alanları barındıran sayfaları sizin briefleriniz ile kodluyoruz. Hangi sayfa yapılarının olacağına ve bu sayfa yapılarının nasıl olacağına siz karar verip istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz.

Web site tasarımını yaparken;
Görsel tasarım ile ilgili uzmanlarımızın hazırlamış olduğu ön sayfa tasarımını size sunarak beğenmeniz durumunda bir sonraki aşama olan sayfa yapılarını oluşturmaya geçiyoruz. Sayfaların yapılarını oluştururken sizin ihtiyacınıza yönelik istediğiniz sayfa isimlerini ve özellikleri yerleştirerek web tasarım şablonunu oluşturuyoruz.
Örneğin; sayfa isimleri neler olacak, nerelerde slaytlar kullanıp sitenin hangi bölümlerinde neyden bahsedeceğiz, nereye tıkladığımızda nereye gidecek bu soruların cevabı sizin ihtiyaçlarınızda saklı. Neye ihtiyacınız varsa ve bizimle çalışmaya başlarken nasıl bir web site tasarımı düşündüyseniz, sizi onun bir adım ötesine götürmek bizim web tasarım hizmeti anlayışımızdır.

Yönetilebilir dinamik web siteniz;
Sitenizin tasarım aşamasında kontrol sizdeydi, istediğiniz siteyi kodlayarak yayınladık. Şimdi de sitenizin içeriği istediğiniz gibi olsun. Siteyi yayınladığımız demo içerikler üzerinde kolay kullanımlı Kanyon v2 ile sitenizi hızlı bir şekilde yönetmenin tadını çıkarın. Web tasarımların yeni trendi ve ayrılmaz bir ikili olan yönetim paneli dinamik web tasarım paketinin içerisinde gelmektedir.

Cevapla